najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

praktyczne rozwiązania

szeroki wybór opakowań


O firmie

Makbet to firma która powstała 2005 roku z inicjatywy trójki przyjaciół. Nasz zespół łączy pasja i zapał do pracy bo
"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonana".

Opakowania jakie u nas powstają są wykonane z należytą starannością.

Dla nas liczy się Klient, gdyż to On składając zamówienie przynosi pieniądze do Firmy, jest więc Naszym Pracodawcą. Chcemy aby był zadowolony z usług jakie mu proponujemy. Chcemy być Partnerem w biznesie.

Działając z pełnym zaangażowaniem sprawiamy, aby ekologiczne opakowania z tektury, które produkujemy, terminowo, bezpiecznie i za rozsądne pieniądze zabezpieczyły towar naszych klientów podczas transportu.

Produkujemy opakowania z tektury litej i falistej. Firma Makbet jest w stanie wykonać proste pudła klapowe jak i skomplikowane kartony fasonowe (wykrojnikowe) zgodne z indywidualnym wzorem klienta.

Nasze opakowania wykorzystywane są w branżach spożywczych, chemicznych, tekstylnych, meblarskich, oraz w dziedzinie samej poligrafii.

Jesteśmy producentem:
opakowania kartonowe
przekładki
narożniki
etykiety
strech
taśma samoprzylepna

Duże doświadczenie w produkcji, nowoczesny system planowania i same możliwości wynikające z posiadania bogatego parku maszynowego umożliwiają krótkie terminy realizacji zamówień. Niezależnie od zapotrzebowania staramy się aby każdy Klient otrzymał swoje zamówienie w najlepszej jakości i w wyznaczonym terminie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 607 169 388

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Oferujemy kartony opakowania klasyczne (klapowe) oraz kartony opakowania fasonowe (wykrojnikowe)

Produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury litej i falistej

Nad spełnieniem oczekiwań i potrzeb klientów czuwa sztab Handlowców, którzy nie tylko przyjmują zamówienie, ale również cały czas czuwają nad jego realizacją i terminowością wykonania